Nejlepší karimatky na pláž

Nejlepší karimatky na plážNejen letní čas je dobou, kdy se mnoho lidí chystá k moři. Moře obklopují nádherné pláže, ale každý ihned pozná, že mít písek všude není zrovna vždy ideální. Ke komfortnímu polehávání u moře, ale i u jezer a rybníků, kde se rovněž najdou různé druhy pláží a plážiček, vám zpříjemní plážová karimatka.

 

V létě u vody…

 

Relaxaci v teplém počasí vylepšíte správným výběrem karimatky. Velice oblíbené jsou ve formě plážového lehátka zhotoveného z několika dílů. Obsahem několikadílného lehátka je většinou vnitřní molitan, polyuretanová pěna a vnější potah tvoří tělu příjemná bavlna. Potahy si váš získají svou pestrostí a zajímavými motivy, které dobře ladí s letní atmosférou u pláže, před stanem, v kempu apod. oblíbené jsou květinové dekory, ornamenty, proužky, puntíky, obrázkové motivy. Mezi potisky svrchního materiálu kralují také lodě, slunečnice, tygři a jiná zvířata.Výhodou je nízká hmotnost pohybující se okolo jednoho kilogramu
a fakt, že se dá karimatka perfektně složit a přenáší se jako taška pomocí přišitých úchytů. Do tvaru tašky ji velice snadno složíte pomocí popruhů.

Další možností zpříjemnění pobytu na pláži je ALU lehátko na pláž vyrobené z PVC a ALU. Spolehnout se lze na skvělé izolační vlastnosti, pohodlí, trvanlivost a snadnou složitelnost a skladnost. Zalíbí se vám i jednoduchá údržba. Díky karimatce budete izolováni od vlhkosti a lehátko nenasaje ani vodu.

 

Plážová karimatka je ideální společnicí nejen na pláž, ale i na pikniky, na kempování a různě zaměřenou dovolenou. Položit si ji můžete na své zahradě k bazénu i na terasu a balkony. Zajímavá je plážová karimatka Samoa s vysokou odolností a schopností odvádět vodu. Vypolstrovaný vnitřek a vnější stoprocentní polyester zajistí pohodlí kdekoliv budete potřebovat. Předností je sklápěcí vrchní část s ocelovými opěrnými tyčemi s dostatečnou stabilitou. Nechybí ani úložná kapsa, kam si vložíte všechny důležitosti na pobyt venku. Plážové karimatky se dají sehnat spíše o menší tloušťce. Nejčastěji se objevují modely s tloušťkou okolo jednoho centimetru. Dobré pocity během odpočinku dovedou zvýšit plážové podložky s nafukovacím polštářkem.