LED čelovka opička potěší všechny děti!

led-čelovka-opičkaKaždé dítě touží po těch nejzajímavějších věcech. Ať už se jedná o oblečení s potiskem jejich oblíbené skupiny, nebo o aktovku s jejich oblíbenou pohádkovou postavou. Vždy chtějí něco extra. Výjimkou není ani vybavení do přírody, na nejrůznější výlety nebo na tábory. Pokud tedy sháníte LED čelovku pro vaši malou ratolest, poohlédněte se po té, která je ve tvaru zvířátka. Na výběr máte hned z několika možností, ovšem naprosto nejoblíbenější je LED čelovka opička. Ta zaujme jak holčičky, tak i zvídavé kluky. Je prostě pro každého! Opička je asi nejoblíbenější proto, že na čelovce vypadá velice dobře, má sympatický výraz a je opravdu „kamarádem“ všech dět

LED čelovka opička

LED čelovka opička se nijak významně neliší od čelovek pro dospělé. Zdrojem světla jsou u ní dvě bílé LED diody o průměru pěti milimetrů. Stejně jako čelovky pro dospělé, má i tato dva režimy svícení, a to stálé svícení nebo blikání. Pokud si vyberete první z uvedených režimů, tedy nepřetržité svícení, vydrží až pětaosmdesát hodin bez nutnosti výměny baterie. LED čelovka opička dosvítí až na deset metrů, což je pro malé děti například na táboře nebo při noční hře naprosto dostačující. Jelikož se jedná o výrobek určený zejména těm nejmladším, a jelikož je jeho smyslem aktivní používání, výrobci LED čelovky opička mysleli opravdu na všechno, a proto je tato čelovka nárazuvzdorná při pádu až z jednoho metru. Napájení u ní zajišťují dvě AAA baterie, což je opět srovnatelné s čelovkami pro dospělé. Celkově má čelovka rozměry 83 x 65 x 36 mm. Jediné v čem se tento výrobek odlišuje od čelovek pro dospělé, je její vzhled. Je totiž vyrobena ve tvaru opičí hlavy.

LED čelovku opička zvládne i to nejmenší dítě

LED čelovka opička je vhodná opravdu pro každého. I to nejmenší dítě ji může používat. Nejenže není složena z žádného malého dílku, které by dítě mohlo nešťastnou náhodou třeba vdechnout nebo spolknout a v důsledku toho si něco udělat, ale také je tato čelovka velice jednoduchá na manipulaci. Zapnutí či vypnutí LED čelovky se provádí prostým stlačením přepínače, který je umístěn na horní straně čelovky. Děti tedy nebudou potřebovat žádné vaše dlouhé přednášky či nudná školení o tom, jak tuto čelovku používat. Samy určitě na fungování tohoto jednoduchého mechanismu přijdou. Připnutí k hlavě je pak taktéž velice jednoduché. Stejně jako čepici, čelenku či cokoliv jiného, i LED čelovku opička si samy dokáží nasadit na hlavu bez pomoci kohokoliv dospělého. V momentu tak už mohou hrát nějakou noční bojovou hru.

Rychlý nákup přes internet

Pokud čelovku sháníte opravdu rychle, například proto, že vaše dítě už za týden odjíždí na tábor a potřebuje na noční hry, bojovky či stezky odvahy nějakou čelovou svítilnu, neobíhejte žádné kamenné obchody, ale rovnou se podívejte na internet. Zde už za osmdesát korun seženete LED čelovku opičku. Pokud byste čelovku sháněli v kamenných obchodech, může se vám stát, že třeba nebude za tak nízkou cenu, anebo že vůbec prostě nebude ve tvaru opičky, ale třeba ve tvaru lva. Na internetu nenajdete LED čelovku opičku za více než 150 korun, a to bez poštovného a balného, to totiž v některých případech nemusíte vůbec platit, a to proto, že samozřejmě, stejně jako i u jiného typu zboží, je i u LED čelovky opička na některých e-shopech možnost jejich osobního převzetí na jedné z mnoha poboček. Nebudete tak muset platit poštovné a balné, které se ve většině případů u tohoto produktu pohybuje okolo 150 korun. Na druhou stranu má čelovka objednaná přes internet tu výhodu, že vám většinou dorazí maximálně do pěti dnů, takže ji budete mít přesně připravenou na tábor.