LED čelovka lev je ideální pro vaše děti!

LED čelovka levZaujaly vás i vaše děti LED čelovky ve tvaru lví hlavičky? Nejste si však jisti, zda se jedná o kvalitní výrobek a zda má tedy vůbec cenu jej kupovat? Chcete vašim dětem koupit opravdu pouze kvalitní čelovku, která jim neublíží? Na tyto i všechny další otázky vám přinášíme odpovědi v tomto článku! Děti jsou přece na prvním místě a měly by dostávat pouze to nejkvalitnější a nejprověřenější zboží, jaké je na trhu k dostání. Jestli LED čelovka ve tvaru lví hlavy do této kategorie spadá, posuďte sami po přečtení tohoto článku.

Je LED čelovka lev kvalitní?

Nejdříve se zaměříme na kvalitu, výkonost a výdrž LED čelovky ve tvaru lví hlavy. I když na první pohled vypadá tato čelovka poměrně jednoduše a naprosto nevýkonně, její technické parametry se mohou srovnávat s parametry čelovek pro dospělé. Samozřejmě je velikostně menší, než čelovky pro dospělé, ale to je dětské čelovky samozřejmé.

Jak dlouho čelovka vydrží svítit?

LED čelovka lev má dvě bílé diody o průměru pěti milimetrů, které vytváří velice příjemné světlo. Nastavit si navíc můžete dva režimy svícení, a to nepřetržité svícení nebo blikání. Už tento parametr je naprosto srovnatelný s čelovkami pro dospělé. LED čelovka lev bude nepřetržitě svítit až pětaosmdesát hodin, což je taktéž srovnatelné s profesionálními čelovkami, které některé nepřetržitě svítí i o polovinu kratší dobu.

Jak daleko LED čelovka lev dosvítí?

Dalším parametrem je dosvit. Tato čelovka dosvítí až na deset metrů, což je sice méně, než u čelovek pro dospělé, ovšem pro malé děti je to naprosto dostačující a uvidíte, že si nebudou stěžovat. Co má ale tato čelovka navíc, s čím se u ostatních čelovek rozhodně nesetkáte je to, že je nárazuvzdorná. Děti jsou totiž nevypočitatelné a nikdy nevíte, co budou s čelovkou dělat. Je tedy naprosto zbytečné jim kupovat zbytečně předražené a extrémně výkonné výrobky, které se jim stejně po pár pádech rozbijí.

Technické parametry čelovky

LED čelovka lev je napájena dvěma AAA bateriemi, což je opět naprosto srovnatelné s většími a výkonnějšími čelovkami. Čelovka má navíc jednoduchý princip zapnutí a vypnutí, a to pomocí přepínače umístěného na horní straně čelovky. LED čelovka lev je prostě ideálním řešením pro vaše děti. Jak je tedy vidět, technické parametry LED čelovky ve tvaru lví hlavy jsou naprosto srovnatelné s jakoukoliv jinou čelovkou na trhu. Nemusíte se tedy bát, že byste dítěti kupovali nějakou předraženou zbytečnost.

Je LED čelovka lev bezpečná?

LED čelovka lev je rozhodně bezpečná! Prošla několika odborným testováním kvality i bezpečnosti a všemi testy prošla na výbornou. Navíc i její připnutí na hlavě dítěti nic neudělá. Její jednoduchý princip gumového pásku bude vašemu dítěti v okamžiku jasný a samo si tak dokáže čelovku připnout bez jakékoliv pomoci. Navíc tato čelovka váží pouhých několik málo gramů, tudíž nebude zatěžovat dětskou krční páteř, která je zejména v období vývinu nejnáchylnější na nejrůznější výrony či deformace. Takže pokud byste chtěli odpověď na otázku, zda je LED čelovka lev bezpečná, můžeme rozhodně odpovědět, že ano.

Je LED čelovka lev opravdu tím nejlepším, co můžu svému dítěti koupit?

Na trhu najdete veliké množství nejrůznějších čelovek a čelních svítilen. Ovšem LED čelovkou ve tvaru lví hlavy rozhodně nic nezkazíte. Její cena se na internetu pohybuje už od osmdesáti korun, takže se vůbec nejedná o žádný předražený výrobek. Pokud tedy vaše dítě po této čelovce opravdu touží a přeje si ji mít na blížícím se táboře nebo výletě, s klidem na duši mu ji pořiďte. Pokud nakonec dítě čelovku nevyužije, nemusíte jej za to jakkoliv trestat, jelikož se jedná o opravdu levnou záležitost, která nijak nenaruší váš rodinný rozpočet. Navíc LED čelovka lev opravdu hodně vydrží, takže ji nakonec můžete třeba podarovat některému jinému dítěti, které ji rádo využije.