Kde najít výprodej karimatek?

Kde najít výprodej karimatek?Karimatky patří do výbavy každého denního i svátečního průzkumníka přírody, táborníka, trampa, účastníka expedice do hor, dovolenkáře, milovníka pláží, nadšence do cvičení a mohli bychom ve výčtu pokračovat. Karimatka se jednoduše hodí do každé domácnosti, protože kdykoliv se může najít důvod k jejímu použití. Karimatky se od sebe odlišují provedením a v nabídkách zboží se setkáte s karimatkami s nižšími i vyššími cenami. Kdo potřebuje karimatky s vylepšenými funkčními vlastnostmi a od renomovaných výrobců, většinou se nesetká s cenami několika stovek, ale pořízení karimatky se vyšplhá i na několik tisíců. Bezpochyby se hodí všelijaké slevy, které nabízí mnohé eshopy s outdoor a sportovním vybavením.

Kde je k mání výprodej karimatek?

 

Momentální výprodej karimatek a jejich prodej za zvýhodněné ceny nabízí hned několik internetových obchodů. Setkáte se s již známými modely, ale k dispozici jsou za akční ceny i novinky v oblasti karimatek.

 

Eshop http://www.nejlepsi-sport.cz/karimatky/karimatky-vyprodej nabízí slevy na karimatky značek Coleman a Hannah. Snížení se pohybuje okolo deseti procent od původní ceny. Seženete zde tyto druhy:
Karimatka Coleman Touring Mat 2,5: původní cena 999 Kč, nyní 899 Kč
Karimatka Coleman Camper Inflator Mat 4: původní cena 1399 Kč, nyní 1259 Kč
Karimatka Coleman Compact Inflator Mat II L 2,5 Kč: původní cena 1499 Kč, nyní 1349 Kč
Karimatka Hannah Rest 2,5: původní cena 1290 Kč, nyní 1169 Kč

Karimatka Hannah Rest 3,8: původní cena 1490 Kč, nyní 1359 Kč

Čtyřsezónní samonafukovací karimatka HANNAH Ground 5,0 je k dispozici ve výprodeji eshopu http://www.alfa-sport.cz/karimatky-vyprodej/. Z původní ceny 1990 Kč byla zlevněna na 1809 Kč velice pohodlná karimatka s tloušťkou 5cm, kterou využijete po celý rok.

 

Tip na výprodej karimatek pro dámy

 

Dámská samonafukovací karimatka Pacific Outdoor Peak Oyl POLW66 168/2,5 cm je speciální dámská karimatka mumiového tvaru s bočními polštáři pro maximální pohodu během spaní a odpočinku. Má zkrácenou délku 168 cm a její váha činí 525 g. Nízká váha je zapříčiněna použitím několika druhů pěny na různých místech karimatky. Karimatka je vhodná pro používána od jarního do podzimního období. Ve sbaleném stavu ji zcela bez problémů zařadíte do vybavení, které si sebou nosíte na zádech. Vrchní materiál tvoří tuhý ripstopový nylon, zajišťující ochranu proti slané vodě, propíchnutí a odření. Ve výprodeji ji mají na http://www.affekt.cz/vyprodej/karimatky. Z původní ceny 1402 kč byla zde zlevněna na 990 Kč.

 

Zajímavé ceny karimatek mají připraveny i na webových stránkách eshopu zde: http://www.sport-vyprodej.cz/cz/e-shop/c31265/karimatky.html
Kdo upřednostňuje samonafukovací karimatky, může vybrat například samonafukovačku Acra, u které stačí povolit ventil a do pěti minut se sama nafoukne. Ideální karimatka pro kempování je opatřena i nafukovacím polštářem pod hlavu a cena činí 399 Kč – 419 Kč, podle zvoleného druhu. To není vše, dále zde mají samonafukovací karimatku Loap Lina o hmotnosti 1330 g a s rozměry 188 x 55 x 3,8 cm za 590 Kč včetně DPH.

 

Tradiční a velice populární obdélníkové tvary karimatky se snadno ukládají například do stanu. Nechybí jim dokonalé provedení a poskytnut komfortu ve spojení s dobrou trvanlivostí a skvělými izolačními schopnostmi. Eshop má pro vás připraveny hned dva zástupce těchto druhů karimatek za zvýhodněné ceny. Za prvé se jedná o karimatku EXPLORER EM72, nyní za cenu 849 Kč a za druhé o karimatku Tradicional TR72 za cenu 1050 Kč.

Kde najít výprodej karimatek?Známý internetový obchod Mall.cz rovněž nabízí zajímavé ceny karimatek. Karimatka SleepRest od značky Primus je opatřena polštářkem, aby byl váš odpočinek zcela ideální. Karimatka má tloušťku 5 cm, dobře izoluje a je oděruvzdorná. Z původní ceny 1590 Kč byla karimatka Primus SleepRest zlevněna na 999 Kč. Karimatka Yate Bivak je velmi lehká a také skladná. Její tvar a zpracování vychází z oblíbeného modelu Trekker. Má však vylepšení o Push In ventil. K novince na této karimatce patří i používání horizontálních a vertikálních kanálků. Původní cena činila 1695 Kč, nyní můžete zakoupit za 1350 Kč.

 

Samonafukovací karimatka Therm-A-Rest ProLite nechybí ani v nabídce Mall.cz a vyniká svou lehkostí a použitím v období od jara do podzimu. Z původní ceny 2710 Kč byla snížena na 2439 Kč. Za stejnou cenu si nyní můžete pořídit i karimatku Therm-A-Rest Women’s ProLite regular Plum, která byla zhotovena speciálně pro ženy a vyznačuje se zvýšeným tepelným odporem. Odolnou karimatku Therm-a-Rest Trail Lite ocení všichni příznivci turistiky a kempování. Díky nové látce a tvaru byla zredukována její hmotnost a vy si můžete karimatku zakoupit za cenu 1593 místo původních 1770 Kč. Tento obchod nabízí i zvýhodněné ceny různých karimatek Husky, rozdíl od původní ceny se pohybuje okolo sto korun.

 

Další pěkné slevy nabízí Trekshop.cz. Na internetové adrese  http://www.trekshop.cz/samonafukovaci-karimatky/ se vám otevře obsáhlá nabídka samonafukovaček, kde nechybí i různé cenové bomby. Výprodej karimatek se vztahuje i na samonafukovací karimatku HAVEN Tramper – Classic, která stojí 599 Kč oproti původním 1290 Kč. Snížení ceny se týká i černé samonafukovací karimatky Outwell 5 cm, původní cena činila 1479 Kč, nyní zakoupíte za 1099 Kč. Samonafukovací karimatka Outwell Comfort 2,5 cm vyniká svými izolačními vlastnostmi, má protiskluzovou úpravu a byla vyrobena z nepárajícího se materiálu. Z původní ceny 1349 Kč byla snížena na 997 Kč. Ve slevové akci objevíte i kvalitní samonafukovací karimatku YATE Plus 183 x 5, na kterou se vztahuje záruční doba 24 měsíců. Z původní ceny 1690 Kč byla snížena na 1390 Kč. V ceně získáte také obal na karimatku a sadu na opravy.