Kam v Praze zajít na výstavu stanů

stanyPořízení stanu není jen tak, to je bez diskuze. Největší množství pohromadě jich najdeme na internetu, jenže tam je nevidíme postavené a mnohdy si neumíme představit, jak nám který bude vyhovovat prostorově i různými vychytávkami. V obchodech občas mají nějaký stan postavený, ale kvůli nedostatku místa tak jeden, dva. Zbytek je zabalený a stanů také nemají k dispozici tolik, aby loňské modely neprodávali ještě za deset let. Jak si tedy udělat přehled o tom, který stan by nám vyhovoval? Zajděme na výstavu stanů!

V Praze to není problém

Více než tři stovky stanů jsou k vidění v Letňanech na výstavišti PVA EXPO a velice lákavé jsou i velké výstavní slevy. Jakmile najdete stan svých snů, můžete ho mít a ještě ušetříte. Všechny stany si můžete prohlédnout zvenčí i zevnitř, můžete si do nich vlézt, požádat o vysvětlení, k čemu co slouží. Ke konci výstavy, která v Letňanech probíhá od konce května zhruba do poloviny srpna, můžete stany koupit se slevou až 65 %. Rodinné stany, stany pro jednoho či pro dva… Račte si vybrat.

Experti vám poradí

Na výstavě se tradičně pohybují lidé, kteří campingu a outdooru rozumí. Uděláte jen dobře, když si od nich necháte poradit s tím, jaký stan by tak asi mohl splňovat vaše požadavky, jestli jsou vaše přání reálná a s jakou cenou můžete počítat. Tito lidé vás také rádi seznámí s novinkami a campignovými hity. Letos se na výstavě v Letňanech hodně mluvilo o čím dál vyšších požadavcích na pohodlí a o snižování hmotnosti a objemu stanů, což je důležité zejména u těch, kteří cestují pěšky nebo na kole.

Na výstavě stanů neuvidíte jen stany

Název akce Výstava stanů sice vyvolává dojem stanového městečka, které zde samozřejmě najdete, ale rozhodně to nebude všechno, co si budete moci prohlédnout. K vidění je na výstavišti i spousta karimatek a spacáků všech druhů, dokonce i campingový nábytek si tady můžete vyzkoušet. A abyste měli do čeho zabalit věci, než vyrazíte do přírody, měli byste si udělat i obrázek o tom, jaký batoh pro vás bude nejlepší. Taky v Letňanech, taky na této výstavě.

Nalákali jsme vás?

Pokud jsme vás přesvědčili, že se na tuto akci rozhodně vyplatí zajít, vydejte se na Výstaviště PVA EXPO Letňany, ulice Beranových 667, Praha 9. Na ploše 10 000 m2 uvidíte přes tři stovky stanů a prezentaci více než 90 outdoorových značek. Vyslechněte si rady odborníků, vyzkoušejte si ležení na té či oné karimatce v tom a v tom spacáku. Výběr se vám bude hned zdát mnohem jednodušší!