Výhody stanů Coleman

9Na počátku bylo světlo – přesněji řečeno lampa a její výrobce z Kansasu. V průběhu let nahradily lampu celty, tvrzené konstrukční tyče a inovativní látky, které tvoří kvalitní stany, speciální spací pytle, stylové oděvy i nezbytné outdoorové vybavení, které ocení náročné turisté, cyklisté, rybáři i příležitostní výletníci. Všechny tyto osoby však spojuje jedno – láska k přírodě a touha po objevování něčeho nového. Značka Coleman je doménou profesionality a té nejvyšší možné kvality, která je zaštítěna celou řadou atraktivních výhod, o kterých se více dozvíme na následujících řádcích.

Nejmodernější materiály a vysoká kvalita

Tak přesně tak lze ve stručnosti charakterizovat stany Coleman. Pro jejich výrobu jsou využívány pouze ty nejkvalitnější materiály, které prochází pravidelným testováním v těch nejextrémnějších podmínkách. Použití inovativních postupů a kvalitních materiálů slibuje dlouhou životnost a maximální komfort i pohodlí. Stany Coleman a další výrobky této značky vám mohou být plnohodnotným společníkem na tuzemských i zahraničních cestách.

Důraz na detaily

Stany Coleman se mohou pochlubit celou řadou praktických detailů, které vám však dokáží zpříjemnit cestu na maximum. Jedná se o speciálně navrhnuté odvětrávací systémy, kvalitně podlepené švy nebo inovativní systém pro zastínění oken. U mnohých stanů můžete spatřit nemalou výhodu v současném stavění vnitřního i vnějšího pláště, které vám ušetří spoustu času.

Testování v extrémech

Každý stan Coleman podléhá před uvedením na trh důkladnému testování. To probíhá jak v samotných laboratořích, tak v reálných podmínkách nejméně po dobu 3 – 4 měsíců. Během celého procesu je možno odhalit případné vady, které by mohly ohrozit úspěšnost expedice. Pouze stany a další vybavení, které projde tímto důkladným testováním bez sebemenšího zaváhání, může být uvedeno s čistým svědomím na trh.

Speciální prodloužená záruka

Ze zákona činí standardní záruční lhůta 2 roky. Díky kvalitním materiálům a inovativním technologiím, které jsou pro stany Coleman příznačné, vám tato značka nabízí garantovanou 3 letou záruku! Pokud se během této doby objeví na vašem stanu podstatná závada nebo výrobní vada, můžete na něj uplatnit reklamaci, která bude vyřízena k vaší naprosté spokojenosti.

Kvalitní pozáruční servis

Nemalou výhodu můžeme spatřovat také ve vysoce kvalitním a profesionálním pozáručním servisu, který se na stany Coleman vztahuje. Reklamace a případné opravy těchto stanů jsou vyřizovány ve značkovém servisním středisku sídlícím v Praze. Zde je také možné zajistit případné náhradní díly na stany, které již oficiálně nejsou v nabídce.

Příznivá cena

Mezi jedny z primárních faktorů, na základě kterých kupujeme nový stan, patří bezpochyby i jeho cena. A právě cenová dostupnost je další výhodou stanů Coleman. Nejmenší stany určené pro jednotlivce je možno koupit již za několik stovek! Ano čtete správně – nový stan této světoznámé značky si můžete pořídit doslova za pár korun. Samozřejmě existují i stany určené pro celou rodinu, partu přátel nebo pro přebývání v extrémních podmínkách. Za nejdražší stany tohoto typu zaplatíte v průměru kolem deseti tisíc. Nutno podotknout, že za tuto cenu získáte opravdovou „stanovou haciendu“, za kterou by se nemusel stydět ani sebenáročnější turista.

Pestrá nabídka výrobků

Stany Coleman potěší jak příležitostné turisty, tak profesionální vysokohorské sportovce. Nabídka této značky je opravdu velmi pestrá a neustále obměňovaná. Na své si zde proto přijdou jak „vlci samotáři“, vícečetná rodina, parta přátel, tak i milovníci adrenalinu a extrémních sportů.