Kam na výstavu stanů v roce 2016? Na pražské výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech!

Kam na výstavu stanů v roce 2016? Na pražské výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech!Patříte mezi zarputilé horaly, trekaře nebo jednoduše nedáte dopustit na tuzemskou či zahraniční turistiku? Pak právě vy budete osobou, která nesmí chybět na prodejní výstavě stanů a vybavení do přírody s názvem „Výstava stanů 2016“. Letošní ročník proběhne již tradičně na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a nabídne nespočet stanů, spacáků a dalšího vybavení do přírody, které si můžete nejen důkladně prohlédnout, ale též zakoupit.

 

Výstava stanů 2016: Na co se můžete těšit?

 

Čeká na vás řada novinek, soutěží, vyškolený personál, který poradí se správným výběrem, ale též možnost veškeré vystavené zboží odzkoušet či si odpočinout v restauraci Klubu cestovatelů. Výstavu stanů 2016 můžete navštívit od 28. 05. 2016, až do 07. 08. 2016, kdy bude výstava slavnostně uzavřena přesně ve 20 hodin. Kromě výše uvedeného bohatého programu můžete otestovat jednotlivé spacáky a karimatky v rámci akce s názvem „Spacákové ležení“, která se již několikátý ročník těší značné oblibě. Veškeré vystavené kousky určené k prodeji bude navíc možno odkoupit za výhodou cenu.

 

Atraktivní soutěž o ceny v hodnotě 500 000 Kč

 

Nákupem na Prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody se můžete zařadit do hry o skvělé ceny. Hlavní cenou je pronájem automobilu Seat Leon st, jež je spojením dokonalého prostoru, kultovního designu a vyspělé techniky. Druhou cenou je potom zájezd na Kubu pro 2 osoby, zahrnující velký poznávací okruh ostrovem, ale i odpočinek na pláži či ubytování u místních, jež umožňuje poznat pravou podstatu Kuby. Další cenou je 10 kusů tabletů Lenovo s pouzdrem a klávesnicí nebo plavba na 100 let staré plachetnici. A ani milovníci sportu nepřijdou zkrátka. V soutěži totiž mohou vyhrát horské kolo Kellys Thorx 50. Neméně atraktivní výhrou je také pivo Birell na celý rok zdarma nebo členství v luxusním fitness centru Holmes Place.

 

Tak nezapomeňte! Letošní výstava stanů 2016 proběhne již tradičně na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 28. 05. 2016 do 07. 08. 2016!