Zimní bundy a kabáty… Připravte se na tuhou zimu včas!

snowboard-170279_640Léto sice ukázalo, co dokáže, ale zima začne, než se nadějeme, a jistě nás překvapí. Podle meteorologů bude následující zima stejně extrémní jako toto léto. Proto je třeba se na ni pořádně připravit, zvlášť pokud se chcete opět oddávat zimním venkovním radovánkám. Co by tedy ve vašem šatníku nemělo chybět?

 

Milujete zimní sporty? Vybavte se!

Sportovci by se měli mít v zimě obzvlášť na pozoru, protože lyžování a jízda na snowboardu v teplotách pod nulouje sice krásná, ale zrádná – v nevhodném oblečení snadno promrzneme. Výsledkem pěkného víkendu na horách je pak týdenní pobyt v posteli ve společnosti horkého čaje s citrónem.

 

Ne každé oblečení se hodí pro všechny

Zatímco lyžaři dávají přednost upnutějšímu, avšak stále příjemnému oblečení, snowboardisté vsázejí na pohodlí a volnost. Kalhoty na snowboard bývají širší, volnější. Libují si v nich nejen pánové, ale i dámy, které jinak vyznávají spíš upnuté džíny nebo legíny.

Podobně je tomu i s bundami. Na jaře, v létě a na podzim nosíme (my i ortodoxní snowboardisti) často perfektně padnoucí softshellové nebo jiné bundy, ty zimní ale necháváme volnější. A nejde jen o pohodlí. Jde také o dostatečné místo na spodní vrstvy.

 

winter-864124_640Je ti teplo, děvče? aneb Přelstěte ty největší mrazíky, dámy!

Nezřídka mezi ženami přijde řeč na příliš krátké dámské zimní bundy a ruku na srdce – kdo by chtěl, aby mu stále táhlo na záda? Pokud se poznáváte, sáhněte po klasice v novém – po moderním dámském kabátu Funstorm, který vás zahřeje od krku (případně hlavy, když si nasadíte kapuci) až po stehna.

S kabátem navíc nemusíte dělat parádu jen v zimě. Jako alternativu si můžete pořídit bavlněný kabát, který se hodí na jarní vycházky i do podzimního nečasu. Záleží jen na vás, na co se cítíte. Vše, co budete na zimu potřebovat, najdete třeba v tomto e-shopu.

 

Nenechte se ukolébat horkem

Ačkoli se zima zdá být v nedohlednu, přijde dřív, než bychom se nadáli. Proto se na ni připravte, ať už si ji užíváte při sportu, nebo se ji jen snažíte v klidu a ve zdraví přežít. Zabalte se do kvalitního oblečení a mějte zimu radši než dřív!