Vychutnejte si kvalitní kávu kdekoli vás napadne

Vychutnejte si kvalitní kávu kdekoli vás napadneSvět se dělí na dvě skupiny – na osoby, které nedají dopustit na šálek dobrého čaje a na ty, kteří si bez kávy nedokáží představit svůj den. Do které z těchto skupin se řadíte? Pokud do druhé zmíněné, pak je pro vás pravděpodobně několikadenní pobyt v přírodě zaslouženou můrou! Kde si dáte svůj oblíbený hrníček kávy? Jak si připravíte pořádné espresso? Máme pro vás jeden atraktivní tip z dánské produkce. Jeho jméno je Grower’s cup a pomůže vám připravit lahodnou kávu kdykoli a kdekoli.

Káva jako z French Pressu

Zapomeňte na instantní „Nesca“ nebo kávu z termosky, připravte si čerstvou porci z lahodných kávových bobů uprostřed lesa nebo třeba na vodě. Postačí vám k tomu pouze speciálně upravený šálek se speciální membránou, která udrží vodu uvnitř sáčku po nezbytně dlouhou dobu. Hotová káva má navíc stejně bohatou chuť jako káva připravená v oblíbeném French Pressu.

Hlavní výhody Grower’s cupu:

 

  • Ideální doba extrakce díky speciálně navrženému a vyrobenému sáčku
  • Lahodnou kávu si připravíte kdekoli
  • Filtr šálku je vyroben tak, aby v kávě zůstaly zachovány všechny přírodní oleje a esence
  • Díky filtru je sedlina precizně oddělena od spařené kávy
  • Díky speciálnímu systému vám káva nezhořkne
  • Připravíte si 300 nebo 400 ml oblíbeného nápoje
  • Lze použít pro přípravu kávy nebo čaje

Zázrak aneb Jak to vlastně funguje

Coffeebrewer je v podstatě něco mezi překapávačem a kávovou konvičkou zvanou French Press. Jeho součástí je papírový polyetylénem potažený sáček, který můžeme přirovnat k menšímu formátu A5. Uvnitř tohoto sáčku se nachází speciální kapsa (filtr) s 20 gramy čerstvě umleté kávy. Sáček na vyznačeném místě jednoduše otevřete a vlijete dovnitř zhruba půl litru horké vody. Necháte 5 až 8 minut spařit a poté jednoduše naléváte hotovou kávu. Grower’s cup pořídíte již od 59 korun!