Už nikdy se neztratíte: Nejlepší aplikace s mapami i pro váš telefon

Orientačním smyslem zrovna neoplýváte? A mapy, které máte v telefonu, vás buď rozčilují nebo znervózňují. Zachovejte klid, máme pro vás tip na aplikace s mapami, se kterými už nikdy nezabloudíte.
 


 

Mapy.cz – česká klasika, která nezklame

 
Nejlepší turistické mapy České republiky? Jednoznačně Mapy.cz. Všechna zákoutí naší země mají prozkoumané tak dokonale, že nehrozí žádné bloudění. Nemusíte být ale připojeni na internet, abyste výhod této aplikace využili. Postačí si mapy vybraného státu stáhnout do mobilu. Pak už stačí signál GPS, který dnes najdete i v lese, a můžete se vydat na cestu.
 

Locus

 
Máte android a chcete v něm mapu, která funguje skvěle online, ale i v offline variantě? Locus je sázka na jistotu. Tato aplikace navíc podporuje celou řadu doplňkových funkcí. Můžete tak vyzkoušet třeba geocaching, zaznamenat si trasu, dát se na cykloturistiku, zapnout navigaci a další. Locus je parádní appka i pro české prostředí. Na našich vesnicích a odlehlých zákoutích se tak neztratíte.
 

OsmAnd

 
Mapy zdarma, které se vyrovnají konkurenčnímu Locusu. Kromě cesty si navíc v OsmAnd snadno najdete restaurace, které mají zrovna otevřeno anebo zastávky veřejné dopravy. A to se hodí!
 

SmartMaps

 
Z české dílny pochází i SmartMaps. Vyzkoušejte, pokud hledáte kvalitní a velmi podrobné mapy.
 

Garmin TOPO Czech

 
Podle majitelů turistických navigací Garmin je ideální kombinace této navigace a turistické mapy TOPO Czech. Detailní a propracovaný mapový systém si zamilujete. A hlavně se díky němu neztratíte.
 

Nemusíte mít dokonalý orientační smysl, abyste mohli vyrazit na výlet. Spolehněte se na osvědčené a kvalitní aplikace, které se zorientují za vás. Jenom se ujistěte, že máte dobře nabitý telefon.