Trekové hole Sulov – záruka kvality

9Trekové hole značně usnadňují chůzi v jakémkoliv terénu. Ať už tedy jdete z kopce nebo naopak do kopce, s trekovými holemi je to vždy mnohem snazší, příjemnější a rychlejší. Pokud jsou trekové hole navíc ještě kvalitní, se spoustu vychytávek a z výborného materiálu, chůze jde prakticky sama. Jednou z velice kvalitních značek trekových holí je Sulov. Značka Sulov vyrábí hned několik typů trekových holí za různé ceny. Můžete se u ní setkat i s dražšími výrobky, ale také naopak i s těmi levnějšími.

Trekové hole Sulov Jannu

Nejlevnějšími trekovými holemi značky Sulov jsou hole Jannu. Jejich cena se pohybuje už od 189 Kč. Trekové hole Jannu jsou ve složeném stavu dlouhé 65 cm a maximálně je prodloužíte až do 135 cm. Během výletu určitě uvítáte zabudovaný systém antishock, který bude po jeho nastavení tlumit všechny nárazy. Antishock system šetří klouby a zajišťuje tak komfortní pohyb v terénu díky pružícímu mechanismu. Hmotnost holí je 260 g, což je standardní váha. Dále určitě oceníte pěnovou, anatomicky tvarovanou rukojeť. Trekové hole Jannu jsou vyráběné z hliníku ve dvou provedeních, a to v červené a bílé barvě. Tyto trekové hole jsou spotřebiteli nejoblíbenější a ve všech recenzích bývají velice vychvalovány, protože za tak nízkou cenu nabízí značka Sulov vysokou kvalitu.

Sulov Senior – bedla

Dalším výrobkem značky Sulov je Sulov Senior – bedla, který pomáhá starším osobám v chůzi, slouží jako doplňující výbava pro pěší turistiku a poskytuje oporu při pohybu v terénu. Tato hliníková hůl je dlouhá 69 až 135 cm. Váží standardních 260 g. Opět má zabudovaný antishock systém. Rukojeť je u této trekové hole měkčená a anatomicky tvarovaná. Na trekové holi ještě navíc najdete neoprenové poutko, které fixuje ruku při větším záběru. Tento typ trekových holí najdete na trhu již od 299 Kč.

Sulov Hood

Ani na děti značka Sulov nezapomíná a proto můžete v různých obchodech narazit na další typ trekových holí Sulov Hood. Sulov Hood jsou troj-sekční aluminiové dětské trekingové hole. Jsou dlouhé 48 až 90 cm a váží 160 g. Hole jsou vyrobené z hliníku a jsou doplněné anatomicky tvarovanou rukojetí a neoprenovým poutkem. Cena těchto holí se pohybuje již od 359 Kč.

Sulov Mt. Everest

Dalším výrobkem značky Sulov v oblasti trekových holí jsou hole Mt. Everest. Tyto trekové hole pořídíte již od 419 Kč. Hole jsou opět výsuvné, takže s nimi získáte maximální délku 135 cm. Ve složeném stavu jsou dlouhé 65 cm. Jejich hmotnost je opět standardních 260 g. Rukojeť je u tohoto typu trekových holí z korku a opět je anatomicky tvarovaná. A v neposlední řadě jsou hole opět vybavené antishock systémem. Podobnými výrobky jsou trekové hole Sulov Makulu, které pořídíte od 519 Kč a jejich délka je od 60 do 140 cm

Sulov Skate

Specifickými dvou-sekčními aluminiovými bruslařskými holemi jsou hole Sulov Skate. Tyto hole se prodávají ve dvou variantách, a to v modré a šedé barvě, již od 499 Kč. Tyto hole jsou určeny pro užití ke kolečkovým bruslím, a proto jsou delší. Měří 105 až 180 cm. Jejich hmotnost je 320 g. Opět u nich najdete korkovou, anatomicky tvarovanou rukojeť a neoprenové poutko.

Sulov Nordic Walking

Dalšími specifickými holemi, tentokrát určenými pro Nordic Walking, jsou dvou-sekční aluminiové nordic walkingové hole Sulov. Hole jsou dlouhé 90 až 150 cm a váží 280 g. Tento výrobek je k dostání již od 499 Kč.

Sulov Mount

Nejdražšími a zároveň naprosto nejkvalitnějšími trekovými holemi značky Sulov jsou troj-sekční karbonové trekingové hole Mount. Tyto teleskopické karbonové trekové hole s anatomicky tvarovanou korkovou rukojetí a neoprenovým poutkem Clip Fit, který poskytuje dokonalejší fixaci ruky, si můžete koupit za 929 Kč. U těchto holí je opět zabudován Antishock systém. Hole jsou dlouhé 65, 110 až 135 cm, mají průměr 13 až 19 mm a váží 260 g.

Značka Sulov, jak je vidět, poskytuje kvalitní zboží všem zákazníkům ve všech cenových kategoriích. Většina klientů je se značkou Sulov nadmíru spokojená a s radostí ji doporučuje svým známým. Pokud tedy ještě nevíte, jakou značku zvolit, Sulov je jednou z jasných voleb.