Výhody batohů značky Alpine Pro

8Alpine Pro je ryze českým výrobcem outdoorového a sportovního oblečení, který své výrobky dodává do obřích českých řetězců a prodejen sportovního oblečení. Kromě České republiky však společnost působí také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku nebo Rusku.
Společnost se zaměřuje především na výrobu a prodej dámského a pánského oblečení (mikiny, bundy, kalhoty, trička), obuvi a doplňků pro sport nebo jiné outdoorové aktivity. V sortimentu Alpine Pro však naleznete také spoustu dětského oblečení a doplňků. Značka Alpine Pro je zárukou moderního designu a zajímavého poměru cena vs. kvalita. Pojďme se nyní společně podívat na to, jaké výhody můžete čerpat v případě, že se rozhodnete pro batoh Alpine Pro.

Batohy dámské, pánské a UNI

Batohy Alpine Pro jsou rozděleny do celkem tří kategorií. V první kategorii naleznete batohy pro dámy, druhá kategorie je plná pánských batohů a jak už napovídá samotný název kategorie UNI, v této třetí sekci naleznete batohy univerzální, které padnou do oka jak pánům, tak dívkám. Většina batohů této značky je nabízena v širokém barevném spektru. Svého favorita si tedy můžete zvolit v libovolné barevné kombinaci.

Všechny informace na jednom místě

Pokud zamíříte pro nový batoh Alpine Pro přímo do značkové prodejny, nebo specializovaného e-shopu, u každého výrobku budete ihned vědět „na čem jste“. Specifikace produktu vám prozradí, jak velký objem batoh má, z jakých materiálů je vyroben, komu je určen i to, kolika kapsami disponuje. Dozvíte se také informace o tom, z jaké kolekce daný batoh pochází a v jakých barvách jej můžete vybírat. Specifikace batohu také zahrnuje zajímavé výhody a přednosti daného výrobku.

Batohy s organizéry

Všechny batohy Alpine Pro disponují praktickými organizéry. Organizér je možno charakterizovat jako soubor nejrůznějších větších a menších kapsiček, které usnadňují orientaci ve vnitřních útrobách batohu. Ať už hledáte cokoli, díky kapsovému organizéru, kterým batohy Alpine Pro disponují, to najdete rychle a bez zbytečného prohrabování, případně vybalování celého obsahu batohu.

Stylové batohy z neméně stylové kolekce

V sortimentu společnosti Alpine Pro naleznete také několik velmi stylových batohů, které byly speciálně ušity v souvislosti s olympiádou. Na zádech tak můžete nosit opravdový skvost, kterým se pyšnili čeští vrcholoví sportovci. Nová olympijská kolekce se chystá v souvislosti se zimní olympiádou 2014 v Soči. Jak již první náznaky napovídají, v kolekci by se měly objevit prvky slavného malíře Alfonse Muchy.

Batohy do hor i do města

Sortiment Alpine Pro potěší zejména milovníky stylových doplňků. Většina batohů je určena do školy, města, či do práce. V nabídce však naleznete i batohy větších objemů, které jsou doplněny o bederní pásy a mohou být tak vaším plnohodnotným společníkem na víkendovém pobytu v přírodě nebo v kempu.

Cenová dostupnost batohů

Nemalou výhodou batohů Alpine Pro je bezpochyby jejich cenová dostupnost. Nový batoh ze stylové kolekce si totiž můžete pořídit již od několika mála stovek. Dětské batohy začínají na částce tří set korun, ty největší batohy vhodné i do hor, zakoupíte za třináct stovek. A to je přeci velmi zajímavá nabídka, nebo ne?

Kup batoh a ušetři

Pokud se rozhodnete pro koupi Alpine Pro batohu nebo kteréhokoli jiného výrobku této značky, můžete se okamžitě stát členy Alpine Pro věrnostního programu a při každém dalším nákupu čerpat zajímavé výhody. Co v rámci členství v Alpine Pro klubu získáte? Slevy při každém dalším nákupu, zvýhodněné ceny konkrétních produktů a 4x ročně můžete využívat speciální SMS akce, díky kterým můžete ještě více ušetřit!