Recenze na trekové hole Husky

2Značka Husky patří k prvním, které si vybaví většina zájemců o outdoorové vybavení. Historie této značky se začala psát již v roce 1997. Jako první se společnost zaměřila na výrobu a prodej campingového vybavení, turistických batohů sportovního oblečení. Postupně svůj sortiment rozšířila ještě o další outdoorové vybavení pro volnočasové a sportovní aktivity všech věkových skupin. Aktuálně lze nabídku společnosti Husky rozdělit do pěti skupin – stany, batohy, spací pytle a sportovní oblečení. Ovšem obsahem tohoto článku budou trekové hole Husky a recenze jejich uživatelů, které v sortimentu společnosti taktéž naleznete v hojném zastoupení. Jak jsou tedy majitelé trekových holí Husky s jejich kvalitou spokojeni? Co si na výrobcích pochvalují a co by zasloužilo nějaké to zdokonalení? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek naleznete na následujících řádcích.

Trekové hole Husky Scarf

Tyto multifunkční trekkingové hole Husky Scarf je možno využívat jak ke zdolávání náročného terénu, tak pro výlety do hor nebo klasický trekking. Tyto hole patří dle recenzí mezi ty nejoblíbenější na českém trhu. Trekové hole jsou čtyřdílné a vyrobené z aluminia typu 7075. Rukojeť holí je vyrobena z pěny EVA, která zabraňuje nepříjemnému pocení rukou při fyzické zátěži. Součástí holí jsou také odnímatelné sněhové talíře o průměrech 5,3 cm a 10 cm.  Recenzenti holí si u tohoto výrobku nejvíce pochvalují jejich praktické složení a lehkost.  Trekové hole Husky Scarf zakoupíte v cenovém rozmezí od 990 – 1100 Kč.

Trekové hole Husky Sherpa

Tyto teleskopické hole s odpružením „skončily“ na pomyslném druhém místě našeho žebříčku. Hole výrazně omezují namáhání kloubů a to díky anatomickému držadlu a nastavitelnému poutku. Součástí holí jsou odnímatelné sněhové kryty o průměrech 5,3 a 10 cm. Hole vám budou oporou v horách i špatně dostupném terénu. Trekové hole Husky Sherpa jsou vyrobeny z moderního aluminia typu 7075 a koupit je můžete v několika barevných variantách. Recenzenti si nejvíce pochvalují jejich moderní vzhled a design, lehkost, skladnost a snadnou ovladatelnost. Mezi další klady, které ve svých recenzích uveřejňují, je jejich příznivá cena. Hole můžete koupit od 739 Kč.

Trekové hole Husky Smoky

Trekové hole Husky Smoky jsou trojdílné a vyrobené z lehkého a přesto odolného hliníku typu 7075. Rukojeť je opatřena moderní pěnou EVA pro komfortnější uchopení a zamezení nepříjemného pocení rukou. Rukojeť je u holí doplněna ještě o nastavitelné poutko, které může holi prodloužit až o 15 centimetrů. K holím jsou standardně dodávány sněhové talíře o průměru 5,3 cm a 10 cm. Recenzenti si u těchto holí pochvalují zejména jejich dlouhou životnost a cenovou dostupnost. Hole je možno zakoupit za cca 9 stovek.

Trekové hole Husky Scope

Trojdílné trekové hole vyrobené z kvalitního hliníku vynikají svou lehkostí a skladností. Hrob holí je karbonový a na rukojeti se nachází speciální pěna EVA pro snadnější uchopení a zamezení pocení rukou. Každá z holí váží pouze 190 gramů. Trekové hole Husky Scope si můžete pořídit v několika barevných variacích a to od 930 Kč. Majitelé těchto holí si pochvalují zejména jejich funkčnost a poměr cena vs. výkon.

Trekové hole Husky Steeple

Teleskopické trekové hole Husky Steeple jsou tvořeny 3 částmi s korkovým držákem pro snadnější uchycení a speciálním krytem na hrot. Součástí holí jsou také odnímatelné sněhové talíře o průměrech 5,3 cm a 10 cm. Hole jsou vyrobeny z kvalitního aluminia, což zajišťuje jejich lehkost. Jejich majitelé si nejvíce pochvalují kvalitní zpracování, moderní design, lehkost i cenovou dostupnost. Trekové hole Husky Steeple si můžete pořídit zhruba za osm stovek.