Existuje dětská karimatka?

Existuje dětská karimatka?Speciální zboží pro děti patří mezi velice žádané, proto nechybí ani různé karimatky zaměřené na nejmenší uživatele. Stejně jako u karimatek pro dospělé není nouze o několik druhů k různému použití. Výběr závisí především na potřebě. Budou si brát karimatku na dětský tábor, na kempování, na dovolenou k moři? Nebo jim bude sloužit jako podložka na cvičení v tělocvičně, na hraní u vás doma či na zahradě, v altánu nebo na terase? Karimatky pro děti jsou přizpůsobené jejich menší výšce.

Dětská karimatka a designy

 

Pro zatraktivnění karimatek pro děti se vytváří nejrůznější motivy a designy zaměřené na dětské uživatele. Karimatky mají pestré motivy, kde nechybí motivy květin, zvířátek, netopýrů, noční oblohy, dinosaurů. Dětská samonafukovací karimatka Outwell je velice pohodlná na odpočívání a nechybí jí praktický obal se vzorem květin nebo dinosaurů. Dětská karimatka JOHN si vzala do parády slavného Medvídka Pú. Na rozměry 145 x 76 cm se klidně posadí několik obdivovatelů a obdivovatelek roztomilého medvídka. Dětská samonafukovací karimatka Outwell kids Flowies Rose se zalíbí hlavně holčičkám díky motivu květinové víly. Karimatka zatíží vaše zavazadlo o jeden kilogram a potřebuje místo 52 x 11 cm.

 

Na toulky přírodou s rodiči

 

Karimatka je ve tvaru mumie a odlehčují ji příčné kanálky. Má tloušťku  3 cm a zaručuje nejen nafouknutí bez problémů, ale maximální pohodlí a dostatečnou tepelnou izolaci. Je opatřena protiskluzovou elastickou horní textilní vrstvou, těsným ventilem a ochranným obalem. Ve sbaleném stavu získáte jen balíček v rozměrech 12 x 28cm, který snadno zabalíte do svých věcí v batohu.

 

Cvičení s dětmi

 

Chodíte cvičit s dětmi, nebo mají místo, kde se věnují různým sportovním činnostem? Hodit se jim může například dětská cvičební karimatka s akupresurním povrchem, která nemusí sloužit jenom ke cvičení, ale také pro relaxaci třeba ve školce, v družině, v tělocvičně, ve sportovním klubu a tak dále. Jde o skvělou podložku k relaxaci a masáži a provádět na ní můžete všechny druhy rekondičního cvičení, fitness aktivity, jógu, aerobic, tai-chi a tak dále. Povrch jedné strany tvoří půlkulaté akupresurní výstupky, schopné prokrvit a masírovat tělo. Druhá strana je velmi jemná, aby se zde dalo skvěle odpočívat. Kromě cvičení si karimatku lze vzít k vodě, na kamenité u písečné pláže. Z dalších předností oceníte nízkou hmotnost, termoizolační vlastnosti, nenasákavost, stálobarevnost, snadnou omyvatelnost nebo odolnost ropným produktům.  Pro děti jsou připraveny veselé barvy – výběr je zastoupen červenou, žlutou, zelenou, modrou, fialovou, oranžovou a světle hnědou.

Vybírejte si z modelů venkovních i vnitřních karimatek a klidně nechte děti si hrát a odpočívat v bezpečí na zemi.