Kde výhodně koupit batoh Mammut

10Mammut je švýcarskou značkou, pod jejíž hlavičkou je vyráběno a prodáváno sportovní a outdoorové vybavení. První zmínky o společnosti k nám přicházejí již před 150 lety. Tehdy se o vznik celosvětově uznávané společnosti zasloužil mladý výrobce lan z Lenzburgu. V prvopočátku zahrnoval sortiment této značky pouze lezecká lana, horolezecké vybavení a outdoorové oblečení. Později však svůj sortiment společnost rozšířila o spacáky, batohy a stylové doplňky.

Spojení s pravěkým zvířetem – mamutem rozhodně není čistě náhodné. Prvním výrobkem, který byl pod značkou Mammut prodáván, bylo lezecké lano Mammut – Everest, které mělo být údajně stejně silné jako mamut. V roce 1990 vznikla nová speciální kolekce Extreme, která – jak již samotný název napovídá – byla určena zejména do extrémních zátěžových podmínek. Od roku 2001 patří k firmě také norský specialista na spacáky, společnost Ajungilak. A také rok 2003 přinesl rozšíření spolupráce, která se podařila navázat s předním výrobcem vosku na lyže – společností TOKO. Zatím posledním spolupracujícím je švýcarský výrobce obuvi RAICHLE, který se nezapře svou jedinečnou kvalitou.

V současné době naleznete v sortimentu společnosti Mammut pánské, dámské a dětské oblečení, kvalitní obuv, vybavení pro horolezce, batohy, spacáky a bivaky, karimatky i čelovky, svítilny a další doplňky. Pojďme se nyní podívat na to, kde nakoupíte batoh Mammut opravdu výhodně.

Specializované prodejny

Firma Mammut má své specializované prodejny v desítkách států po celém světě. Výjimku netvoří pochopitelně ani Česká republika. Kvalitní značkové batohy Mammut si můžete koupit v některé z prodejen nacházejících se na jejím území. Pokud si nevíte s výběrem vhodného batohu rady, nebojte se obrátit na specialisty, kteří vám ve specializovaných prodejnách rádi poradí. Nemalou výhodou nákupu v „kamenných obchodech“ je skutečnost, že si můžete batoh vyzkoušet „na vlastní záda“ a to s plnou zátěží. Pamatujte na to, že by vás neměl nikde tlačit a na zádech by měl pevně sedět.

Nákup batohu v e-shopu Mammut

Na internetu můžete dnes koupit takřka cokoli. Výjimkou nejsou ani batohy Mammut. Ovšem oficiální e-shop zřejmě nedohledáte. Batohy a další outdoorové vybavení prodávají distributoři volnočasového oblečení a sportovního náčiní. Nakupovat batohy této značky tedy můžete v e-shopech Hudy Sport nebo Sportisimo. Nákup batohu Mammut v e-shopu s sebou nese spoustu zajímavých výhod. Nejen, že můžete tento batoh koupit za nižší cenu, než v kamenné prodejně, také můžete nakupovat pěkně z pohodlí svého domova kdykoli a odkudkoli. V e-shopech otevírací doba neexistuje, při výběru svého nového batohu vás tedy nebude nic a nikdo rušit.

Kupujeme batoh Mammut v aukcích

Pokud hledáte nejnižší cenu tohoto značkového batohu, zabrouzdejte na online aukcích. Zde se objevují jak nové, tak starší kousky s cenou, která vás zajisté velmi mile překvapí. Dávejte si však pozor na to, s jakým prodejcem máte v plánu obchodovat. Prohlédněte si komentáře těch, kteří „již měli tu čest“ a nahlédněte také do sortimentu prodejce. Jedině tak získáte alespoň částečnou jistotu, že nebudete po zaplacení zboží nepříjemně zaskočeni ignorací ze strany prodejce nebo nedostatečnou kvalitou výrobku, který jste si v dobré víře objednali.

Komu jsou batohy Mammut určeny?

Po batohu Mammut by měli sáhnout milovníci turistiky, horolezectví, kempování, trekkingu nebo jiných outdoorových aktivit. Batohy menších objemů se však hodí také do města, práce nebo do školy. Pestrá a stále inovovaná nabídka potěší i ty nejnáročnější zájemce o kvalitní sportovní výbavu.