Proč koupit batoh Husky?

1Rádi trávíte volný čas v přírodě? Patříte mezi milovníky cyklistiky, horolezectví nebo jednoduše sbalíte stan a jedete prozkoumávat tuzemské, či zahraniční krásy? Pak jistě sháníte kvalitní vybavení, které vám bude plnohodnotným společníkem na nejrůznějších túrách, či vysokohorských výšlapech. A kde jinde vše potřebné uschovat, než v pořádném batohu? Společníkem na cestách se mohou stát značkové batohy Husky.

Pojďme se společně podívat na to, kde se vlastně společnost Husky vzala, jaký sortiment nabízí a důvody, proč by se měl batoh Husky stát součástí právě vaší outdoorové výbavy.

Něco málo z historie společnosti Husky

Společnost Husky spatřila poprvé světlo světa v roce 1997. Hlavním cílem společnosti byla výroba vybavení pro volnočasové outdoorové aktivity. Na své si zde přijdou milovníci kempování, horolezectví a zimních sportů. V roce 1997 společnost Husky rozšířila svůj sortiment také o kvalitní volnočasové oblečení. Ke stávajícím kategoriím (batohy, stany a spací pytle) tudíž přibyla kategorie móda.

Batohy Husky lze rozdělit na batohy školní, batohy na notebooky nebo in-line brusle, batohy pro cyklisty a zapomenout nesmíme ani na batohy určené pro extrémní zátěž (velkoobjemové expediční). Každá položka, která je součástí sortimentu značky Husky prochází pravidelným testováním a to jak v laboratořích, tak na nejrůznějších expedičních výpravách.

Společnost Husky dodává na český trh kvalitní vybavení zejména pro outdoorové aktivity, poskytuje záviděníhodný pozáruční servis, sponzoruje celou škálu sportovních a společenských akcí a podporuje nadějné mladé sportovce. Kromě toho působí také ještě v dalších 20 zemích světa.

Jaké batohy Husky můžete zakoupit?

Vybírat si můžete celkem ze 4 kategorií – batohy expediční, batohy pro turistiku a trekking, batohy do města a do školy nebo batohy pro cyklisty a vyznavače in-line bruslení. Máte-li specifičtější požadavky, na oficiálních stránkách společnosti si můžete vyfiltrovat batohy podle objemu, barvy nebo funkčnosti. Každý z batohů má své výhody a specifika, na která se podrobněji podíváme o pár řádků níže.

Výhoda č. 1 – speciální zádový systém

Každý batoh Husky se může pochlubit propracovaným zádovým systémem, který umožňuje pohodlnější nošení a minimální zádovou zátěž. Systém zabraňuje křivení páteře, které je zvláště u školáků nebo zarputilých turistů způsobeno nesprávným nošením a nepřizpůsobení se batohu zádům svého nositele. Systém je doplněn o speciální prodyšnou síťku s přirozeným systémem ventilace.

Výhoda č. 2 – praktické dělení prostoru pomocí kapes

Jen si představte situaci, kdy po náročném turistickém výšlapu příjemně unavení, avšak vysílení usínáte ve stanu, v jehož okolí s největší pravděpodobností není bezpečno. Podivné zvuky vás o tom stále intenzivněji přesvědčují. Popadnete svůj batoh a v naději, že naleznete jakýkoli zdroj světla, začnete šmátrat uvnitř. Narazíte na všechno možné, jen ne na baterku nebo zápalky. A právě v této situaci byste si zajisté přáli mít batoh Husky. Vnitřek těchto batohů je totiž vybaven celou řadou pořadačů ve formě praktických kapes. Ty usnadňují orientaci v prostoru batohu a vy tak máte ihned po ruce vše potřebné.

Výhoda č. 3 – široké možnosti použití

Outdroové batohy Husky si můžete vybírat z několika velikostí, které rozlišujeme dle objemu. Společnost nabízí turistické batohy o objemech 20 – 35 litrů, které jsou doplněny o praktické úchyty na láhev s vodou, spací pytle, či karimatky nebo trekkingové hole. Vybírat si můžete z celé řady designů i barevného provedení. Batohy znaky Husky vás mimo jiné potěší také svou cenovou dostupností. Jejich ceny začínají někde u pěti stovek.